Objekt nr.: FDC00001

Kategori: N-numrerad serie

Status: Orderstämplat ?

Katalog nr.: SG:2593-96,Mi:1221-24,

AUKTIONEN AVSLUTAS

2020-04-24 16:00:00 CET

TID KVAR

START BUD:1176SEK

Amplitude:10

NUVARANDE PRIS: 1352.4SEK 15%

Auktion avslutad

Budhistorik

Budgivare Datum Maxbud/Budstatus
LI888@8
[代理]
2020-04-22 09:26:36 1176.00SEK Leder